Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/vikingst/vikingstroy.kiev.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Легкоскидні конструкції (ЛСК): точний розрахунок і безпека

Обов’язкове скління вибухонебезпечних приміщень легкоскидними конструкціями служить для пасивного захисту цих приміщень в слідстві можливого ПП як вибух. Основним завданням ЛСК при виникненні вибухонебезпечної ситуації в приміщенні (цеху), є скидання надлишкового тиску вибуху. Конструкція руйнується, або вилітає її світлопрозоре заповнення, практично в першу секунду під дією різко наростаючою вибухової хвилі. Вчасно спрацювала конструкція ЛСК, скидає різко зрослий тиск всередині будівлі. А це значить, що сила вибуху буде мінімальною, що збереже життя людей і майно підприємства.

Розрахунок мінімально допустимої площі скління під легкоскидних конструкцію проводиться при необхідності установки скління в виробничих будівлях підприємств, що мають відношення до вибухонебезпечного виробництва, особливо якщо вже наявне будівля не підготовлено до відповідних робіт і має обмежені отвори під ЛСК.