Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/vikingst/vikingstroy.kiev.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Послуги щодо запобігання виникненню, поширенню пожежі:

Просочення поверхонь, схильних до горіння

Засоби, що використовуються для процедури, мають відповідні сертифікати якості, вони безпечні для здоров'я тих, хто буде знаходитися в приміщенні. Матеріали мають неприємного запаху, підходять для застосування в житлових приміщеннях.

Детальна інформація
Оштукатурювання вертикальних елементів будівлі

У разі утворення полум'я дана методика дозволяє локалізувати вогонь на ділянці загоряння, без необхідності в постійному спостереженні.

Детальна інформація
Обмотка ділянок систем життєзабезпечення

Обмотка ділянок систем життєзабезпечення, що становлять загрозу. Електричні дроти високої напруги, труби теплотраси - потенційні джерела температурного впливу на об'єкти, що знаходяться в приміщенні.

Детальна інформація
Фарбування дерев'яних і металевих деталей будови

При виникненні іскри випадково (коротке замикання через оплавлення ізоляції проводів) або в слідстві робочого процесу (робота зварювального апарату, болгарки) окалина не контактує з поверхнею конструкції.

Детальна інформація
Вогнетривка облицювання залізних конструкцій

Вплив високої температури знижує міцнісні властивості будь-якого металу. Дана методика вогнезахисту застосовується в будівлях, виготовлених за методикою монтування сендвіч-панелей.

Детальна інформація
Заповнення порожнин електричних магістралей

Використовується в виробничих будівлях з великим споживанням електроенергії.

Детальна інформація

Обслуговування встановлених систем

Крім наданого переліку пожежного захисту, ВІКІНГ СТРОЙ проводить обслуговування встановлених систем. Деталі надання послуги вогнезахисту і цінову політику компанії ви можете дізнатися в офісі нашої компанії або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Основні частини конструкції будівель не володіють властивостями самозаймання і не підтримують цей процес. Але ключові елементи, наприклад, вікна, ферми даху, двері, міжкімнатні перегородки і внутрішнє оздоблення в більшості випадків виготовляються з матеріалів, схильних до горіння. Для захисту даних частин споруди можливо застосувати обладнання, що усуває полум’я.